Slavia B - Letohrad 1:2

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

Skvělé a jedinečné vítězství na předním celku ČFL znamená pro svěřence trenéra Veselého pátou neprohru v řadě.

SK Slavia Praha B – FK OEZ Letohrad 1 : 2 (0:2)

Sestavy:
SK Slavia Praha B: Berkovec – Studík, Vaněk (41. Hošek), Held, Javorek, Kovařík, Tafat, Starý, Zahálka (61. Blacar), Čmovš, Kobler
FK OEZ Letohrad: Kykal – Vaniš, Adam, Lukeš, Valta, Honka, Hundák, Stejskal, Gulajev, Kříž (75. Glos), Bíro (72. Kočí)
Rozhodčí: Šedivý – Pilný, Vídeňský

Hosté šli díky dvěma gólům Kříže do vedení v první půli, domácí krátce po změněn stran snížili Hoškem, avšak tři body putují do Letohradu a to je vynikající zpráva.
Příští týden hostíme Liberec B a srdečně jsou zváni všichni co věří v záchranu, i ti co mají rádi fotbal, hoši děkujem !!!

On-line přenos si můžete přečíst na serveru Onlajny.cz

Text vložil: Roman Suchomel

První poločas jsme zvládli přesně jak jsme chtěli, hráli jsme aktivně a ještě vstřelili dvě branky. Domácí měli jednu velikou příležitost, kterou neproměnili. Hned na začátku druhého poločasu jsme brzy inkasovali, což bylo přesně to, čeho jsme se chtěli vyvarovat. Ke konci utkání jsme se dostali pod obrovský tlak, který jsme se štěstím přestáli. Slavia hrozila po celý zápas hlavně ze standartních situací, které kopal excelentně Kovařík.

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Bambíny | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová, Jiskra Ústí nad Orlicí
  • 25.08.2018 09:00 | Starší elévové A | Memoriál J.Břižďaly - Česká Skalice - U11 -