Jablonec B - Letohrad 1:2

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

Jablonec B – FK OEZ Letohrad 1 : 2 (1:2)

Domácí: Bočok – Hozda, Papaz, Patka, Parys – Steiner, Procházka, Rathauz, Kuželka – Mešanovič (85. Rudolf), Černý Trenér: Jiří Hloušek

Hosté: Kykal – Lukeš, Valta, Strasmeier, Vaniš – Kříž (74. Řehák), D. Stejskal, Bíro (77. Kail), Glos – Kočí, Honka Trenér: Jaroslav Veselý

Branky: 9.Steiner – 2.vlastní Hozda, 15.Honka

ŽK: Kuželka – Bíro, Vaniš, Řehák

HR: Černý AR:

Průběh utkání: Letohrad je zpět na vítězné vlně. Domácí porážka od Žižkova s ním nic neudělala a díky vyhrané přestřelce v úvodní patnáctiminutovce si z Jablonce přivezl tři body. Skóre zápasu otevřel Letohrad už ve 2. min., když se ve skrumáži před domácí brankou naposledy dotkl balónu Hozda. Na druhé straně se sám před Kykalem zjevil Procházka, ale nedal. Vyrovnání se Jablonec dočkal v 9. min., kdy se po ruce ve vápně k exekuci pokutového kopu postavil Mešanovič. Ten sice gólem neskončil, ale u míče byl první domácí Steiner a bylo srovnáno. V 15. min. završil divoký úvod Honka, který střelou z dálky překonal Bočoka podruhé. Jak se později ukázalo, byla to poslední a vítězná branka zápasu. Domácí sice měli ještě několik velkých šancí, ale vynikající Kykal za svá záda již žádný míč nepustil. Potvrdit výhru se v poslední minutě nepodařilo ani Stejskalovi, který neproměnil samostatný únik. Letohradský sen o záchraně stále žije. Po víkendu je jisté, že do divize se budou stěhovat pouze dva poslední týmy z ČFL. Do Šedivské ulice míří prozatímní lídr všech dostupných tabulek Vlašim. Přijďte se v sobotu 30.května v 17 hodin sami přesvědčit zda – li se celku z východních Čech podaří pozastavit jeho spanilou jízdu do druhé ligy. Spoléháme na vaši pomoc, děkujeme !!!!!!!

Text vložil: Roman Suchomel

První čtvrthodina byla hodně hektická, padly tři branky a další příležitosti zůstaly nevyužity. Bylo to utkání nahoru dolu, bylo vidět že obě mužstva hrají na vítězství. Po naší druhé brance nás Jablonec přitlačil, ale své příležitosti neproměnil. Druhý poločas už vypadal úměrně stavu, my jsme se soustředili na to neikasovat a domácí vrhli všechy síly do útoku.

• 15.12.2018 10:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 ve Vysokém Mýtě -
  • 15.12.2018 13:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11/U10 v Holicích -
  • 16.12.2018 09:00 | Bambíny | Halový turnaj U7 v Letohradě -
  • 05.01.2019 09:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 ve Skutči - FC Hlinsko, SK Vysoké Mýto, FK Čáslav, FC Chotěboř,FC Slovan Havličkuv Brod, FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, FK Letohrad