TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - FK OEZ LETOHRAD

FK Pardubice B - UMT Pardubice - FK Letohrad - příprava - UMT Pardubice, 29.02.2020 od 15:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Sokol Libiš, 07.03.2020 od 14:30 hod

TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – FK OEZ LETOHRAD 3 : 3 (2:1)

Domácí: Tomek – Motyčka, Kruliš, Rejl, S.Ježek – Kilevník, D.Novák, Holub, Míl (85. Fejk) – M.Otradovský (73. Řežábek), Klazar (83. Kořínek).

Hosté: Kykal – Kříž, Vaniš, Kail, Macháček (46. Řehák) – Nadrchal (56. Moník), Kuželka, Bíro (81. Konečný), Stejskal – Semerák, Brendl.

Branky: 6.16.Kilevník 81 Novák – 5.58. Semerák,90.Brendl

Žluté karty :Kilevník – Biro ,Nadrchal,Vaniš

HR: Šmíd AR: Martínek, Orel

Letohrad zavítal na horkou půdu ve Dvoře Králové bez zraněného Strasmeiera.Dvůr v domácích zápasech všechny své soupeře přehrál a především vítězství nad druhou Velimí 7:0 dávala tušit že domácí jsou ve svém prostředí velmi nebezpeční. Naopak Letohrad v letošním ročníku v zápasech na hřištích soupeřů neztratil ještě ani bod a tak se čekalo které z mužstev ukončí tuto úspěšnou sérii. První poločas začali lépe hráči Letohradu .Z první nebezpečné akce Brendl našel volného Semeráka a ten s přehledem překonal domácího brankáře Tomka. Hosté se ale dlouho z vedení neradovali .Za necelou minuto srovnal skóre zápasu Kilevník a v 6 minutě byl stav zápasu srovnaný na 1:1. V 16 minutě po faulu na unikajícího Holuba se z trestného kopu trefil opět domácích Kilevník. V dalším průběhu prvního poločasu zápasu se hrál nepříliš pohledný fotbal hlavně ze strany Letohradu to nebyl zvlášt přesvědčivý výkon.
Do druhého poločasu hosté nastoupili s větším nasazením.V úvodu zápasu se Semerák dostal do tří vyložených brankových příležitosti, ale jeho pokusy skončili vedle domácí branky.V 58 minutě se hosté dočkali a srovnali aktivním Semerákem na 2:2.Letohrad se tlačil před branku domácích,ale byli to právě domácí kteří udeřili.V 81.minutě po sérií tří rohů nechali hosté na přední tyči volné dva domácí hráče a pro Nováka nebyl problém hlavou zvýšit vedení na 3:2.Letohrad vsadil v závěru vše na ofensivu a výsledkem bylo vyrovnání v posledních vteřinách zápasu.O vyrovnání se postaral střelou po zemi bývalý úspěšný střelec Dvora Brendl.V nervózním a tvrdě vedeném zápase se obě mužstva rozešla smírně.Letohrad si bod za zlepšený výkon ve druhém poločase zasloužil.

Text vložil: Hynek Miroslav

Ani dnes ještě nevím, zda-li mám být spokojený se ziskem bodu z venku, nebo zklamaný že jsme dva body ztratili. Trestuhodně jsme promrhali první dějství, když nám vedoucí branka spíš uškodila a domácí nastartovala k bojovnému výkonu. Obě mužstva hrála katastrofálně do defenzivy, proto bylo vidět velké množství příležitostí na obou stranách. Jsem rád, že se hráči obou týmů nenechali strhnout k zákeřné hře rozvášněným hledištěm. Oba týmy hráli na hranici tvrdosti, ale fér.
Já můžu, až na několik vyjímek, hráče pochválit pouze za bojovnost, kdy dvakrát dokázali dotáhnout vedení Dvora. Za výkon rozhodně ne, tam jsme měli veliké rezervy, zejména v prvním poločase.

• 23.02.2020 10:30 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - 10:30 SK Solnice, 11:30 FK Náchod, 12:00 SK Dobruška/Opočno
  • 23.02.2020 11:00 | U15 - VP | FK Letohrad - Sokol Libchavy - UMT Letohrad
  • 29.02.2020 08:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 ve Skutči -
  • 29.02.2020 10:00 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - MFK Nové Město nad Metují,FK Letohrad, SK Solnice,FCHK,Sokol Třebeš,SK Dobruška/TJ Opočno,SK Rozkoš Česká Skalice,