MFK Chrudim – FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

MFK Chrudim – FK OEZ Letohrad 2:1 (0:0)

Domácí: Mrázek – Štěpánek, Linhart, Radouš, Adámek – Kesner (58. Luptovský), Hauf (74. Vladyka), Vodrážka, Dostálek (90. Mastík) – Vácha, Holub

Hosté: Kykal – Moník, Vaniš, Macek, Nadrchal – Konečný (74. Kail), Macháček, Kuželka (89. Nágl), Bíro – Brendl (62. Nulíček), Semerák

Branky : 46.,78. Vácha – 49. Konečný

Karty: :Radouš – Vaniš, Bíro,Moník

HR:Blaschke Michal

AR:Šimek , Dujsík

Letohrad se chtěl v sobotním dopoledne představit lepším výkonem než v posledním domácím zápase a opět získat nějaké body na soupeřově hřišti. To první se hostům podařilo to druhé bohužel už ne.Domácí měli lepší vstup do zápasu, hned v první minutě zahrozili, ale střelu domácích zastavil obličej obránce Macka.V 5. minutě po dlouhém autu Semeráka se ve vápně uvolnil Brendl jeho střelu k tyči domácí zablokovali .Naopak na druhé straně v 11 minutě po standardní situaci ohrozil hlavou hostujícího brankáře domácí Radouš.V 15 minutě se po sérii rohových kopů hosté dostali k největší šanci prvního poločasu .Míč se ale zastavil na brankové čáře. Naopak chrudimští promarnili svoji šanci ve 25 minutě, kdy ve vápně zaváhal Nadrchal, ale domácí Dostálek z hranice penalty střílel nad letohradskou bránu. Chrudimští se z tlaku hostujícího týmu postupně oklepali a ve 33. minutě se Vácha přehnal přes Macháčka a Macka a střelou po zemi ohrozil letohradského brankáře. Letohrad byl v úvodu druhého poločasu asi myšlenkami ještě někde v kabině,když po osmnácti vteřinách druhého poločasu otevřel skóre zápasu Vácha. Naběhl si na centr Kesnera a pohotovou střelou otevřel skóre. Hned v další akci byl i domácí Holub, ale naštěstí se neprosadil Letohrad se brzy oklepal a ve 49. minutě vyrovnal neobsazený Konečný střelou k tyči na 1:1. Hosté po této brance ožili a měli více ze hry. Střelecké trápení letohradských útočníků ale pokračovalo i nadále .V 63. minutě nebezpečně zahrozil Semerák, ale jeho střela skončila těsně vedle tyče domácí branky. O osudu utkání rozhodla 78 minuta .Nejprve v blízkosti pokutového území zbytečně fauloval Macek domácího hráče .A následující trestný kop Kykal špatně vyhodnotil a domácí Vácha hlavou upravil na 2:1. Navíc Vácha po minutě odmítl hattrick, když i tentokrát hlavičkoval těsně vedle. Letohrad se snažil o vyrovnání, ale pokusy o zkorigování zápasu zneškodnil domácí brankář.

Text vložil: Hynek Miroslav

První poločas byl poměrně vyrovnaný. Po našem lepším začátku se domácí zlepšili a měli asi o šanci víc. Ve druhé půli jsme sice byli opticky lepší, ale nakonec nás srazil zbytečný gól po standardní situaci. Nedá se nic dělat a nezbývá mi, než lídrovi tabulky pogratulovat k další výhře

• 23.11.2019 09:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Poličce -
  • 24.11.2019 10:00 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - 10:30 - FK Náchod, 11:00 - SK Dobruška /Opočno, 12:30 - SK Rozkoš Č.Skalice