Hlavní menu

Letohrad - Chomutov 4:4

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK OEZ Letohrad – FC Chomutov 4 : 4 (1:2)

Domácí: Kykal – Macek, Strasmeier (24.Niessner), Vaniš, Šponar (46.Faltus) – Nadrchal, Novotný, Bíro, Kail – Brendl, Kulhánek
Trenér: Jaroslav Veselý

Hosté: Štěpnička – Dubský, Kejha, Švec, Hyneš – Pavlíček, Pikl, Smrž, Adjei Eric Kwame (32.Doksanský) – Smola T., Nádeníček (76.Smola M.)
Trenér: Miroslav Pavlov

Branky: 6. , 60.Kulhánek, 59.Bíro, 71.Brendl – 21., 66.T.Smola, 2.Pikl, 46.Nádeníček

ŽK: Bíro, Faltus – Pikl, Hyneš, Doksanský

ČK: 56.Vaniš – 56.Smrž

Diváci: 400

HR: Černý Ondřej
AR: Kalenda, Moudrý

Průběh utkání: Domácí derniéra se po delší době odehrála před slušnou návštěvou, fandícími fanoušky a byť konečný výsledek není nejlepší hráči se za svůj výkon nemusí stydět ba naopak. Senzační utkání s hororovým nádechem, vypjaté situace osm branek, chyby rozhodčích, Ivan Horník na lavičce hostů a fantastické dotahování křivd a náskoku soupeře to vše bylo k vidění ve středeční předehrávce. Fotbal s velkým F zastínilo pouze naprosto nepochopitelné selhání mužů v červených trikotech. Kdo tuto situaci řídil je zřejmé, ovšem vzhledem k situaci v tabulce nepochopitelné. AR č.1 celý první poločas zvednutý prapor nahoře při každém pokusu modrobílých, u gólu T.Smoly v 66.minutě, který se před Kykalem vyhříval osamoceně nic. Naproti po brejku Faltuse a zcela evidentní regulérní situace ARč.2 mával a to už se všichni přítomní tuze rozezleli. Není se co divit utkání přineslo i červené karty, ale především útočnou smršť za kterou by se nestyděli ani v Premiér league. Přesto konečný zážitek byl zahalen do roušky nevysvětlitelných rozhodnutí.
K samotnému zápasu asi toto, Letohrad mohl po deseti minutách vést 3:0, ale první gól dal geniální přesnou ranou ligový harcovník Pikl. Kulhánek brzo vyrovnal a hosté pak po třech šancích šli znovu do vedení. Ve 20 vteřině druhé půle dokonce dvoubrankového. Na Veselého kluky to však nestačilo a v publiku i na hřišti se rozpoutala bouře. Během dvou minut vyrovnání a oba góly paradoxně s přispěním hostujících hráčů, že by přece jenom spravedlnost. Letohradské borce nerozhodil ani nesmyslně uznaný gól na 3:4. Ani tento rozporuplný okamžik hrdiny podvečeru nezlomil a Brendl v pádu dotlačil míč očima těsně za brankovou čáru. Drama vrcholilo a přišly další přehmaty rozh………., ale to nemá cenu komentovat.
Letohrad zcela určitě zpackal sezónu jinými zápasy než tím dnešním, přesto pohled na dnešní beznaděj při vynikajícím obětavém výkonu na hranici možností mrzí.
Nyní FK OEZ čeká infarktové utkání v Karlových Varech a čekání na výsledky Kladna, Liberec B dnes senzačně po několika porážkách zvítězil v Ovčárech, které jsou doma téměř stoprocentní a tak nezbývá než cítit naději přes tým Kladna, který má těžký los zajíždí do Kunic a doma hostí Pardubice. Kdyby oba zápasy prohrál potřebuje Letohrad k záchraně minimálně bod z lázeňského města a to bude tvrdý oříšek.
Zcela nečekaně se ihned po utkání rozloučil s kariérou domácí gólman Pavel Kykal. Za dlouhá léta a skvělé výkony mu jménem fanoušků upřímně děkuju a přeju vše nejlepší v osobním životě, Pavle díky za všechnu radost co jsi nám přinášel !!!!!!!


Text vložil: Roman Suchomel
Slovo trenéra

Pro diváka to musel být fantastický zápas, který měl všechno. Připomělo mi to zápas naší reprezentace proti Holandsku, na který jsem se včera shodou okolností díval ze záznamu. Jsem na své mužstvo neskutečně hrdý, byl to doslova heroický výkon. V tomto zápase šlo téměř vše proti nám, přesto jsme do poslední minuty sahali po 3 bodech. Všichni hráči mají mé velké uznání a respekt, ukázali jsme velkou morální sílu.

 

Rozpis utkání

  • 01.10.2023 09:00 | Starší elévové A | FK Letohrad - TJ Svitavy, FK Pardubice, SK Pardubičky
  • 01.10.2023 09:00 | Mladší elévové A | FK Letohrad - TJ Svitavy, FK Pardubice, SK Pardubičky
  • 08.10.2023 09:00 | Starší elévové A | MFK Chrudim - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, Spartak Choceň
  • 08.10.2023 09:00 | Mladší elévové A | MFK Chrudim - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, Spartak Choceň
  • 08.10.2023 09:30 | U15 - VP | FK Letohrad - Spartak Choceň

Partneři

Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad