Hlavní menu

Aktualita:

Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

Letohrad - Svitavy 2:2

Další utkání A muži:
FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

FK OEZ Letohrad – TJ Svitavy 2 : 2 (2:1)

Domácí: Volšík – Kříž, Vaniš, Strasmeier, Vyskočil – Nadrchal, Macek, Bíro, Kail (76.Štěpán) – Sekel Martin (69.Tichý), Kulhánek (62.Brendl) Trenér: Jaroslav Veselý

Hosté: Ehrenberger J. – Novák J., Čížek, Kroulík, Horák (9.Urban) – Ehrenberger R., Brůna, Belej, Kovář (86.Jiroušek) – Svoboda (90.Stenzl), Černík Trenér: Martin Pulpit

Branky: 7.Vaniš, 16.Bíro z p. – 17.Belej, 68.Svoboda

ŽK: Kulhánek – Svoboda, Čížek, Urban

Diváci: 330

HR: Haleš Vladan AR: Slavíček, Šob

Průběh utkání: Letohrad poprvé doma ztratil a po pozicích na čele tabulky si může nechat pouze zdát. Přitom sobotní utkání nezačal vůbec špatně a kdyby Kulhánek proměnil alespoň polovinu šancí mohl trenérský bouřlivák Pulpit hodit po dvaceti minutách na trávník ručník. Bohužel nátlaková hra udržovaná pouze ve čtvrtině zápasu na úspěch nestačí, a tak přišel trest v podobě prvních záporných bodů do tabulky pravdy. Jako tornádo vlétli domácí na svého soupeře. Ve 28. vteřině promarnil šanci Kulhánek, když zakončil tak slabě, že by nepřekonal ani žákovského gólmana, kterého v současné době trénuje. Další závar na sebe nenechal dlouho čekat, po rohu zakončoval technicky Nadrchal, ke smůle trefil nohy bránících hráčů. V 7.minutě už udeřilo, Vaniš z přímého kopu, který zařídil průnikem Kulhánek vymetl pavučiny v pravém horním rohu. V 11.minutě Kail poslal do vápna super balón a tutovku Kulhánkovi zlikvidoval Ehrenberger J., na kterého si nepřišel ani dorážející Macek. Pulpit se držel za hlavu co že to jeho svěřenci předvádějí a pro jeho tým přišla další pohroma. V 16.minutě se odvážně pustil na zteč brány Nadrchal, bývalý hráč domácích Kroulík ho zastavil nedovoleně a pískala se penalta. Kapitán Bíro ji s přehledem proměnil a utkání se pomalu začalo přibližovat exhibici. Tu okamžitě utnuli hosté, když o minutu později snížili zásluhou výpadu Černíka, jehož pokus ještě fantasticky likvidoval Volšík, a nikým neatakovaný exfutsalový reprezentant Belej s lehkostí dohrál situaci do gólové tečky. Ve 20.minuty se odehrála nadlouho poslední situace před hostující bránou. Bíro zprava nacentroval na přední tyči hlavičkoval Kulhánek a Ehrenberger J. výtečně zachránil. Ve 40.minutě se připomněli hosté zajímavou střelou Ehrenbergera R. Před přestávkou ještě úřadovalo duo Kail, Kulhánek s tradiční tečkou nepřesná koncovka, byť tentokrát to bylo dílem náhodu po teči nepovedené střely. Po změně stran domácí na chvilku zvýšili aktivitu a odměnou jim byla šance Kulhánka a Macka bez gólového využití. V 58.minutě Belej prokázal svoji futsalovou techniku pohrál si s protihráči zakončil mimo. Po hodině hry hry pohledná akce Nadrchal Sekel a v hlavní roli skvělý zákrok Ehrenbergera J. Jak se střílí góly předvedl domácím zkušený Ivo Svoboda, lehké uvolnění a nekompromisní rána pod víko znamenala vyrovnání. V závěru zápasu se ještě dvakrát hlavou pokoušel prosadit střídající Brendl, avšak na dělbě bodů už se nic nezměnilo.


Text vložil: Roman Suchomel
Slovo trenéra

Kdybych mohl odmyslet konečné skóre, tak bych byl s naším týmovým herním výkonem spokojený. Fotbal se ale hraje na výsledek a s tím rozhodně spokojený být nemůžu. Ani by mi tolik nevadilo, že nám soupeř vstřelil ze dvou střel na branku 2 góly, ale to že jsme sami víc gólů nepřidali. Musím pochválit výkon hostujícího golmana Ehrenbergera, pochytal neuvěřitelné věci a pak musím smeknout před Ivošem Svobodou, který naším útočníkům názorně demonstroval jak je jednoduché vstřelit gól.

 

Rozpis utkání

  • 06.06.2020 09:00 | Starší elévové A | TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy -
  • 06.06.2020 14:30 | U19 - KP | SKP Slovan Moravská Třebová - FK Letohrad
  • 06.06.2020 17:00 | A muži | FK Letohrad - FK Velké Hamry
  • 07.06.2020 09:30 | U13 - VP | FK Letohrad - SK Pardubičky
  • 07.06.2020 11:15 | U15 - VP | FK Letohrad - SK Pardubičky

Partneři