FK OEZ Letohrad - FK Pardubice B

FK Letohrad - FK Náchod, 04.04.2020 od 16:30 hod

FK OEZ Letohrad – FK Pardubice B 2:2 (1:0)

Domácí: Volšík – Šponar, Strasmeier, Macek, Krystl (78. Lorenc) – Černohorský, J. Jedlička, Linhart (64. Vaniš), P. Štěpán (90. Pokorný) – T. Jedlička, Kabourek (58. Konečný).

Hosté: Čihař – Jan Růžička, Čáp, Křivka, Vanžura – Polák (88. Knotek), Řezníček, Fousek, Dostálek – Janecký (90. Sůra), Fusek (73. Vágner).

Branky: 8. Kabourek,68.Krystl – 52.Janecký,84.vlastní Černohorský

Diváků:180

HR: Vlček

AR: Severýn ,Drábek

Vyrovnané utkání ve kterém Letohrad vstřelil tři branky, přesto to na plný bodový zisk nestačilo a utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou.Letohrad vstoupil do zápasu lépe a již v 8.minutě vysunul Jedlička T. – Kabourka který střelou po zemi prostřelil brankáře Čihaře a domácí vedli 1:0.Hosté zahrozili ve 13 minutě. Po rohovém kopu se do vyložené příležitosti dostal hostující Růžička, ale brankář Volšík jeho střelu zneškodnil až na brankové čáře.Další spolupráce Jedličky a Kabourka skončila střelou pouze do náručí Čihaře. Ve 35. minutě se ve vápně uvolnil Jedlička T. jeho střelu která mířila do branky v posledním okamžiku vyrazil obránce na roh.V úvodu druhého poločasu sice domácí zahrozili Jedličkou T. ,ale byli to hosté kteří v 52 minutě vyrovnali. Řezníček prostrčil míč mezi domácími stopery na rozběhlého Janeckého a ten po zaváhání Volšíka vstřelil vyrovnávací branku . Hosté mohli jít do vedení v 64.minutě, ale ani z hranice malého vápna netrefili letohradskou bránu. Domácí šli do vedení v 68 minutě .Po sérii rohů vstřelil druhou branku z voleje Krystl. Hosté přidali a k vyrovnání měli blízko v 76 minutě z trestného kopu. Fouskovu střelu vytlačil Volšík nad břevno.Hosté nakonec vyrovnali pět minut před koncem zápasu.Po rychlém protiútoku z levé strany vystřelil Dostálek a Černohorský si neštastně srazil míč do vlastní branky.V rušném závěru mohl Letohrad jěště strhnou vedení na svou stranu.Střelu Lorence, ale brankář v poslední chvíli vykopl a utkání skončilo remízou.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod