FK LETOHRAD – FK Kolín

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK LETOHRAD  – FK Kolín 0:0 PK: 2:4

Letohrad: Satoria – Macek, Kail, Vaniš,Šponar,– Slodičák, J.Štěpán, Tichý, Černohorský (71.Konečný) – Čada, Kabourek

Kolín: Ptáček – Čapek,Šourek,Puk O., Nešpor, Vácha (82.Bora), Seifert (60.Biško), Volavka, Brunclík, Němeček, Jindřich (74.PukM.).

Pokutové kopy.

Domácí:,Tichý,Čada, – proměnili, Kail, Šponar -neproměnili

Hosté : Němeček, Biško, Brunclík, Puk – proměnili

HR: Štuk Jaromír AR: kouba,Ježek

ŽK:3:2

Diváků: 120

V sobotním utkání se Letohrad střetl s Kolínem na hřišti v Žamberku. V remízovém utkání začali lépe hosté z Kolína, ale domácí se jim brzy vyrovnali. Ve 32.minutě si Letohrad vytvořil velkou příležitost ke skórovaní. Hosté ztratili na útočné polovině míč a domácí v přečíslení pět na tři postupovali na kolínskou branku. K zakončení se dostal Čada, ale jeho střela skončila pouze na tyči. O chvíli později se k zakončení dostal Kabourek. Jeho pohotová střela mířila doprostřed branky, kde stál připravený brankář Kolína. Hned v úvodu druhého poločasu se do slibné šance dostal Kabourek, ale ani tentokrát se skóre neměnilo. Hosté měli největší šanci v 62 minutě. Po trestném kopu skončila střela Němečka na břevně. Obě mužstva se snažila utkání rozhodnout ve svůj prospěch, ale oba brankáři byli proti a čisté konto udrželi do konce zápasu. Utkání tak dospělo k bezbrankové remíze. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté z Kolína, kteří si tak připsali bod na víc.

Jiří Valta, trenér FK Letohrad: „Musím poděkovat Žamberku, kde bylo vše výborně připraveno. Po dvaceti minutách jsme se uklidnili, hráči hráli na postech, jak měli. Soupeř po pauze přidal, ale gólovku neměl. Obrana s brankářem pracovala dobře. Remíza odpovídá průběhu hry."

Text vložil: Hynek Miroslav

• 26.08.2017 09:00 | Starší elévové A | AGRIA CUP 2017 - U11 - Fk Hradec Králové, FK Pardubice, Bohemians 1905,FK Pardubice,MFK Vítkovice,FC Spartak Trnava, AS Trenčín, 1.FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, MSK Žilina, 1.FK Příbram, Zaglebia Lubin, APMT Polska, TJ Lanškroun, FK Agria Choceň, MFK Chrudim, Rakow Czestochova
  • 03.09.2017 09:00 | Starší elévové A | Memoriál p.Vitka v Chocni U11 -
  • 03.09.2017 09:00 | Mladší elévové A | Memoriál p.Vitka v Chocni U8 - AC Sparta Praha, FK Hradec Králové, FK Pardubice, MFK Chrudim, Sokol Libchavy, Spartak Choceň žlutý, Spartak Choceň modrý, FK Letohrad