V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

FK LETOHRAD – FK Kolín

FK Letohrad - Pardubice B, 21.04.2018 od 10.15 hod

FK LETOHRAD  – FK Kolín 0:0 PK: 2:4

Letohrad: Satoria – Macek, Kail, Vaniš,Šponar,– Slodičák, J.Štěpán, Tichý, Černohorský (71.Konečný) – Čada, Kabourek

Kolín: Ptáček – Čapek,Šourek,Puk O., Nešpor, Vácha (82.Bora), Seifert (60.Biško), Volavka, Brunclík, Němeček, Jindřich (74.PukM.).

Pokutové kopy.

Domácí:,Tichý,Čada, – proměnili, Kail, Šponar -neproměnili

Hosté : Němeček, Biško, Brunclík, Puk – proměnili

HR: Štuk Jaromír AR: kouba,Ježek

ŽK:3:2

Diváků: 120

V sobotním utkání se Letohrad střetl s Kolínem na hřišti v Žamberku. V remízovém utkání začali lépe hosté z Kolína, ale domácí se jim brzy vyrovnali. Ve 32.minutě si Letohrad vytvořil velkou příležitost ke skórovaní. Hosté ztratili na útočné polovině míč a domácí v přečíslení pět na tři postupovali na kolínskou branku. K zakončení se dostal Čada, ale jeho střela skončila pouze na tyči. O chvíli později se k zakončení dostal Kabourek. Jeho pohotová střela mířila doprostřed branky, kde stál připravený brankář Kolína. Hned v úvodu druhého poločasu se do slibné šance dostal Kabourek, ale ani tentokrát se skóre neměnilo. Hosté měli největší šanci v 62 minutě. Po trestném kopu skončila střela Němečka na břevně. Obě mužstva se snažila utkání rozhodnout ve svůj prospěch, ale oba brankáři byli proti a čisté konto udrželi do konce zápasu. Utkání tak dospělo k bezbrankové remíze. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté z Kolína, kteří si tak připsali bod na víc.

Jiří Valta, trenér FK Letohrad: „Musím poděkovat Žamberku, kde bylo vše výborně připraveno. Po dvaceti minutách jsme se uklidnili, hráči hráli na postech, jak měli. Soupeř po pauze přidal, ale gólovku neměl. Obrana s brankářem pracovala dobře. Remíza odpovídá průběhu hry."

Text vložil: Hynek Miroslav

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň
  • 21.04.2018 10.15 | A muži | FK Letohrad - Pardubice B
  • 21.04.2018 10:00 | U19 - KP | HornĂ­ JelenĂ­ - FK Letohrad