S.S. Ostrá - FK LETOHRAD

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

S.S. Ostrá – FK LETOHRAD 3:0 (2:0)

Ostrá: Kellner – Bejbl, Kouba, Bureš (62.Hochmeister), Řezníček – Petlička, Vobořil, Moudrý(78.Dejl), Hudec (70.Kubec) – Mařík, Herzán

Letohrad: Satoria – Macek, Kail, Krystl, Šponar (57.Sita),– Slodičák, J.Štěpán, Tichý (46.Konečný), Černohorský (57.J.Štěpán) – Čada, Kabourek

HR: Stieber Filip AR: Slavíček, Lavrenčíková

Branky:30.Vobořil, 36.Bureš, 64.Petlička

ŽK:0:1

Diváků: 180

Letohrad v přímém souboji o konečné šesté místo podal nepřesvědčivý výkon a domácí zaslouženě zvítězili. Hosté po celé utkání tahali za kratší konec a těžko se vyrovnávali s rychlostí a šikovností domácích hráčů. Především domácí záložník Petlička se během 25minut dostal do tří jasných střeleckých příležitostí. První dvě šance zlikvidoval brankář Satoria a třetí mířila rěsně mimo letohradskou branku. Domácí se ujali vedení po rychlých přihrávkách v pokutovém území ve 30.minutě Vobořilem. Další branku přidali domácí po rohovém kopu o pár minut pozděj. Nekompromisně se prosadil hlavou nehlídaný Bureš. Ani poločasová přestávka nepřinesla ve hře Letohradu náznak zlepšení. Ihned po přestávce se v samostatném úniku ocitl nejlepší hráč domácích Petlička, ale v zakončení nebyl přesný. V 64.minutě po dalším zaváhání obrany se již nemýlil a upravil stav na konečných 3:0 pro domácí. Hosté po odevzdaném výkonu zakončili letošní ročník na sedmém místě.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 26.08.2017 09:00 | Starší elévové A | AGRIA CUP 2017 - U11 - Fk Hradec Králové, FK Pardubice, Bohemians 1905,FK Pardubice,MFK Vítkovice,FC Spartak Trnava, AS Trenčín, 1.FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, MSK Žilina, 1.FK Příbram, Zaglebia Lubin, APMT Polska, TJ Lanškroun, FK Agria Choceň, MFK Chrudim, Rakow Czestochova
  • 03.09.2017 09:00 | Starší elévové A | Memoriál p.Vitka v Chocni U11 -
  • 09.09.2017 09:00 | Starší elévové A | 1.kolo Krajského přeboru -