Hlavní menu

FK Turnov - FK LETOHRAD

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK Turnov – FK LETOHRAD 2:1 (1:1)

Turnov: Špína –Tvrdý ,Kordík, Šimek, Beníšek – Havel P. (46.Havel Š), Petrlák, Benek (64.Horák ), Cigánek (90.Toman)– Houžvička, Papoušek (78.Dlouhý).

Letohrad: Volšík – Štěpán P., Jeníček (81.Stejskal), Kail, Krystl (78.Vaníček)  – Štěpán J. Tichý, Macek , Šponar (58.Týfa)  – Kabourek , Jedlička (72.Čada)

Branky : 41.Papoušek, 74.Cigánek  – 32.Jeníček (pk)

HR: Kovářová Veronika AR: Štastný , Pekař

ŽK: 1:2

Diváků:140

František Dvořák,: „V tomto utkání se na nás podepsal velice nabitý program. V utkání jsme byli všude pozdě, veškeré odražené míče sbírali domácí a byli tak více na míči. I přesto jsme se po jednom z brejků dostali do vedení, když byl v pokutovém území sražen Kabourek. Poločasové vedení jsme bohužel neudrželi a obdrželi velice lacinou branku ke konci poločasu prakticky od postranní čáry. Druhý poločas jsme měli velké množství brejkových přečíslení. Ovšem ukázala se pro nás bolestná pravda na našem kontě vstřelených branek, naše řešení bylo katastrofální. A tak přišel zákonitý trest. Škoda neproměněné šance v poslední minutě Čadou. Myslím si, že remíza by tomuto utkání slušela, ale hraje se na branky a domácí jich vstřelili více.“


Text vložil: Hynek Miroslav

 

Rozpis utkání

  • 25.08.2018 09:00 | Starší elévové A | Memoriál J.Břižďaly - Česká Skalice - U11 -

Partneři

Partner fotbalového klubu FK Letohrad