V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

FK Čáslav – FK LETOHRAD

FK Letohrad - Pardubice B, 21.04.2018 od 10.15 hod

FK Čáslav – FK LETOHRAD 2:1 (1:1)

Čáslav: Kubát – Skokan, Richard, L. Vebr, Hannich – J. Petrů, Vocel (67. T. Kopp) – Strnad (75. Dastych), Vančura, Kořínek (87. Černík) – Jícha (89. Kunášek).

Letohrad: Volšík – P. Štěpán, Macek, Vaniš, Krystl (82. Preclík) – J. Štěpán (61. Lorenc), Tichý, Týfa (78. Hiller), Kail – Kabourek (71. Jedlička), Čada.

Branky:24 , 77(pk) Jícha – 7 Kabourek

HR: Fišer Pavel AR: Šob, Ježek

ŽK: 0:6

Diváků: 225

Fotbalisté Letohradu zavítali ve 21. kole do Čáslavi. Hosty čekal během 15 dní již pátý soupeř. Ve středečním utkání v Turnově se navíc zranil obránce Jeniček a trenér Dvořák byl nucen udělat změny v sestavě. Ve vyrovnané tabulce byli domácí na 11 místě. Čáslav začala aktivně, ale první branku vstřelili hosté. Krystl našel nabíhajícího Kabourka a letohradský útočník využil prostoru v pokutovém území, položil si brankáře Kubáta a do prázdné branky vstřelil úvodní gól. V 10.minutě hosté mohli navýšit vedení. Kabourek tentokrát domácího brankáře z úhlu neprostřelil. Domácí se i nadále tlačili do zakončení. A to se jim podařilo ve 23.minutě. Domácí dokonale rozebrali letohradskou obranu a pro Jíchu nebyl problém překonat Volšíka. Ve 42 minutě mohlo být s Letohradem ještě hůř. Po zaváhání s odkopem od brány se do šance dostal Vančura, ale nastřelil jenom břevno. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako první. Domácí tlačili, ale první šanci měl J.Štěpán, který z otočky střílel pouze doprostřed brány. Domácí zahrozili v 57.minutě z trestného kopu Vančurou. V 75.minutě po standartní situaci na polovině Letohradu domácí neuhlídali Jedličku. Ten z poloviny hřiště šel sám na domácího brankáře, velkou příležitost nezakončil střelou, ale kličkou. Příležitost tak vyřešil vracející obránce. Rozhodnutí přišlo za necelé 2 minuty. Jícha upadl v pokutovém území a rozhodčí Fišer odpískal přísný pokutový kop. Jícha penaltu proměnil a domácí se mohli radovat z vytoužených 3 bodů.

František Dvořák, trenér Letohradu: „Opět se nám povedl úvod utkání, kdy jsme se z první vážnější situace dostali do vedení. Domácí po této brance zvýšili obrátky a vyrovnali. Ve druhém poločase tempo trochu opadlo a díky tomu, že domácí chtěli vyhrát za každou cenu, se nám otevírala jejich zadní vrátka. Přečíslení jsme nedokázali využít a prakticky nevystřelili na branku. Že chtějí domácí vyhrát za každou cenu, jsme se přesvědčili v 77. minutě. Potom už nebylo co řešit, výsledek byl rozhodnut.“

Text vložil: Hynek Miroslav

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň
  • 21.04.2018 10.15 | A muži | FK Letohrad - Pardubice B
  • 21.04.2018 10:00 | U19 - KP | HornĂ­ JelenĂ­ - FK Letohrad