FK Čechie Vykáń - FK LETOHRAD

ŽSK Třemošnice - FK Letohrad, 20.10.2018 od 15:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Luže, 27.10.2018 od 14:00 hod

FK Čechie Vykáń  – FK LETOHRAD 2:1 (1:0)

Domácí : Sova – Beneš, Olmr, Kubek, Říha –Šplíchal, Vobořil, Koutenský, Jarolím, Dalekorej (Dlouhý) -Moravec

Hosté: Volšík – P. Štěpán, Jeníček (70.Vaníček), Vaniš, Krystl (46.Týfa)  – J. Štěpán , Macek, Kail, Ševčík (55.Jedlička) – Kabourek , Čada (55. Hiller)

Branky: 39.vlastní (Macek),62 Koutecký  – 58.Týfa (pk)

HR: Nedvěd Vít

AR: Plzák, Štefan

ŽK: 3:1

Výkony Letohradu jsou jako den a noc. Po minulém výborném výkonu s prvním celkem soutěže s Živanicemi se tentokrát ve Vykání představilo letohradské mužstvo úplně v jiném světle. Na malém hřišti se nedokázali vyrovnat s napadáním, agresivitou a jednoduchou hrou domácí Vykáně. Domácí také předvedli větší nasazení a chuť odpoutat se z posledního místa. Navíc Letohrad v zápase kopal dva pokutové kopy, bohužel ale v utkání si vstřelil také vlastní branku. Utkání nezačalo špatně. V 6.minutě se Štěpán dostal do slibné akce, ale v zakončení selhal, a netrefil ani branku. Ve 24.minutě Čada rychle rozehrál standardní situaci a opět J.Štěpán nepřesně zakončil. Ve 32.minutě Vanišův trestný kop zastavili domácí v pokutovém území rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop. Nařízenou penaltu domácí brankař Sova hostujícímu Jeníčkovi vystihl. Ve 37 minutě přišel trest. Po prudkém přízemním centru si Macek srazil míč do vlastní branky. Domácí tak do šaten odcházeli s jednobrankovým vedením.Ve druhém poločase se opět bojovalo převážně ve středu hřiště. V 57.minutě se Kabourek probíjel do pokutového území domácích. Po nedovoleném zákroku rozhodčí nařídil pro hosty druhý pokutový kop, který Týfa s přehledem proměnil. Ze vstřelené branky se hosté dlouho neradovali. V 62 minutě si Koutecký pohrál s Jeníčkem a pohotovou střelou z dálky překvapil i brankáře Volšíka. Hosté se snažili o vyrovnání, ale v zakončení chybělo více klidu. Hosté tak pokračují v nevýrazných výkonech na hřištích soupeřů.

František Dvořák, trenér FK Letohrad: „Je pro mě absolutně nepochopitelné, jakým výkonem jsme se prezentovali. Někteří naši hráči jsou bohužel myšlenkami v krajském přeboru a tak domácím stačil podprůměrný výkon k zaslouženému tříbodovému zisku.“

Text vložil: Hynek Miroslav

• 20.10.2018 09:30 | Bambíny | AFK Union Rokytnice - FK Letohrad,Lukavice,TJ Sokol Libchavy
  • 20.10.2018 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí
  • 20.10.2018 11:00 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad