MFK Chrudim B - FK LETOHRAD

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

MFK Chrudim B – FK LETOHRAD 2:2 (1:1) 4:5 (pk)

MFK Chrudim B: Kudláček- Tlapák, Drahoš, Zikmunda, Kopecký- Bakeš (58 Mašek), Holeček F., Friček (86 Švec), Holeček V. (90 Rejfek), Zrůst -Linhart

FK LETOHRAD: Martinovský – Kail, Vaniš, Macek, Štěpán P.- Hiler (68 Trnka), Chládek (76 Lorenc), Bartoň, Štěpán J. (52 Šponar) – Kabourek, Čada

Branky: 29 min Holeček F. (pk), 68 min Zrůst – 21 min Čada (pk), 71 min Trnka

Karty: ŽK: 3:5

Rozhodčí: Hořínek, Papežík, Štěrba,

Úvod zápasu probíhal v poklidném tempu, postupně se ale na hřišti přitvrdilo. První poločas to byl spíše urputný boj se spoustou osobních střetů. První velkou šanci si vypracovali domácí, když přímo z rohového kopu nastřelili tyč letohradské branky. První branku vstřelil Letohrad ve 21.minutě. Po stažení J.Štěpána v pokutovém území nařízenou penaltu s přehledem proměnil Čada ve vedoucí branku Letohradu. Domácí vyrovnali také z pokutového kopu. Ve 29 minutě proměnil penaltu domácí Holeček. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. V 55.minutě provětral rukavice Martinovského domácí Kopecký. Se střelou si letohradský brankář poradil a vyrazil nepříjemnou střelu na roh. Domácí se ujali vedení v 68.minutě. Míč za obranu přistál na volném Zrůstovi, pro kterého nebyl problém vstřelit druhou branku Chrudimi. Domácí se dlouho z vedení neradovali. Střídající Trnka proměnil první příležitost ve vyrovnávací branku a Letohrad opět srovnal s domácími krok. Od vyrovnání převzal Letohrad aktivitu a zatlačil domácí na jejich polovinu. V závěru zápasu Letohrad vítěznou branku přes spoustu příležitostí nevstřelil a tak utkání skončilo asi spravedlivou remízou. V penaltovém rozstřelu byl Letohrad úspěšnější a odvezl si z Chrudimi bod navíc.

hodnocení A.Majvalda: Očekávali jsme těžké utkání a to se potvrdilo. Myslel jsem si, že to bude kvalitnější fotbal a ne bitva plná ostrých zákroků a emocí. Hlavně v prvním poločase jsme se více věnovali komentovaní rozhodčích než hře a domácí nás trápili standardními situacemi, které výborně kopali. Úvod druhého poločasu byl vyrovnaný. Když mi přišlo, že začínáme domácí přehrávat, tak jsme špatně pokryli centrovaný míč a chrudimští šli do vedení. Od té doby jsme byli jasně lepším týmem, podařilo se nám vyrovnat, ale ze závěrečného tlaku se nám nepodařilo vytěžit víc jak tři obrovské šance. Z výsledku převládá spíše zklamání, ale je pro nás ponaučením, že se příště musíme od první minuty soustředit na hru a začít hrát dřív než v sedmdesáté minutě.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 23.11.2019 09:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Poličce -
  • 24.11.2019 10:00 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - 10:30 - FK Náchod, 11:00 - SK Dobruška /Opočno, 12:30 - SK Rozkoš Č.Skalice
  • 30.11.2019 12:30 | Starší elévové A | Halový turnaj U10 v Jaroměři -