MFK Chrudim B - FK LETOHRAD

FK Letohrad - FK Náchod - příprava - hřiště Vamberk, 27.07.2019 od 10:15 hod

MFK Chrudim B – FK LETOHRAD 2:2 (1:1) 4:5 (pk)

MFK Chrudim B: Kudláček- Tlapák, Drahoš, Zikmunda, Kopecký- Bakeš (58 Mašek), Holeček F., Friček (86 Švec), Holeček V. (90 Rejfek), Zrůst -Linhart

FK LETOHRAD: Martinovský – Kail, Vaniš, Macek, Štěpán P.- Hiler (68 Trnka), Chládek (76 Lorenc), Bartoň, Štěpán J. (52 Šponar) – Kabourek, Čada

Branky: 29 min Holeček F. (pk), 68 min Zrůst – 21 min Čada (pk), 71 min Trnka

Karty: ŽK: 3:5

Rozhodčí: Hořínek, Papežík, Štěrba,

Úvod zápasu probíhal v poklidném tempu, postupně se ale na hřišti přitvrdilo. První poločas to byl spíše urputný boj se spoustou osobních střetů. První velkou šanci si vypracovali domácí, když přímo z rohového kopu nastřelili tyč letohradské branky. První branku vstřelil Letohrad ve 21.minutě. Po stažení J.Štěpána v pokutovém území nařízenou penaltu s přehledem proměnil Čada ve vedoucí branku Letohradu. Domácí vyrovnali také z pokutového kopu. Ve 29 minutě proměnil penaltu domácí Holeček. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. V 55.minutě provětral rukavice Martinovského domácí Kopecký. Se střelou si letohradský brankář poradil a vyrazil nepříjemnou střelu na roh. Domácí se ujali vedení v 68.minutě. Míč za obranu přistál na volném Zrůstovi, pro kterého nebyl problém vstřelit druhou branku Chrudimi. Domácí se dlouho z vedení neradovali. Střídající Trnka proměnil první příležitost ve vyrovnávací branku a Letohrad opět srovnal s domácími krok. Od vyrovnání převzal Letohrad aktivitu a zatlačil domácí na jejich polovinu. V závěru zápasu Letohrad vítěznou branku přes spoustu příležitostí nevstřelil a tak utkání skončilo asi spravedlivou remízou. V penaltovém rozstřelu byl Letohrad úspěšnější a odvezl si z Chrudimi bod navíc.

hodnocení A.Majvalda: Očekávali jsme těžké utkání a to se potvrdilo. Myslel jsem si, že to bude kvalitnější fotbal a ne bitva plná ostrých zákroků a emocí. Hlavně v prvním poločase jsme se více věnovali komentovaní rozhodčích než hře a domácí nás trápili standardními situacemi, které výborně kopali. Úvod druhého poločasu byl vyrovnaný. Když mi přišlo, že začínáme domácí přehrávat, tak jsme špatně pokryli centrovaný míč a chrudimští šli do vedení. Od té doby jsme byli jasně lepším týmem, podařilo se nám vyrovnat, ale ze závěrečného tlaku se nám nepodařilo vytěžit víc jak tři obrovské šance. Z výsledku převládá spíše zklamání, ale je pro nás ponaučením, že se příště musíme od první minuty soustředit na hru a začít hrát dřív než v sedmdesáté minutě.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 27.07.2019 10:15 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod - příprava - hřiště Vamberk
  • 28.07.2019 18:00 | B muži | Jiskra 2008 Králíky - FK Letohrad B - příprava
  • 03.08.2019 17:00 | A muži | FK Letohrad - FK Čáslav - MOL cup - místo bude upřesněno