Přípravný zápas A mužstva – sobota 25.1. od 12:00 UMT v Ústí n.O. Jiskra Ústí n.O. – FK Letohrad

Aleš Zbudil a Ladislav Kundrt

Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Letohrad - příprava- UMT Ústí n.O., 25.01.2020 od 12:00 hod

ALEŠ ZBUDIL ------------

,,Rozhodnout se, kde budu hrát bylo díky Rálimu a Štrásovi jednodušší, znám je odmalička ‘‘ Říká Aleš, kterému se už podařilo prosadit střelecky

Můžeš se nám krátce představit?

Přicházím z Náchoda, kde jsem působil půl roku a předtím jsem oblékal dres Litoměřicka. Hraji na pozici středního záložníka.

S jakými cíli přicházíš do FK Letohrad?

Přicházím s cílem nastupovat v základní sestavě a hrát atraktivní fotbal, který bude diváky bavit. Rád bych se prosazoval taky střelecky.

Proč sis vybral náš klub ?

Nabídek bylo více , ale v Letohradu jsem znal některé kluky plus jsem věděl , že do klubu míří Michal Strasser a Martin Ráliš, se kterými se znám od mala. Rozhodování proto bylo jednodušší.

Jaký je tvůj fotbalový vzor ?

Dnes už legenda Didier Drogba.

Při čem nejraději relaxuješ ?

Nejraději při filmu.

LADISLAV KUNDRT ---------------

,,Zvyknout si na dospělý fotbal a hrát střed tabulky‘‘S takovými cíli k nám přichází Láďa

Můžeš se nám krátce představit?

Přicházím z FC Hradec Králové U21 a hraju nejčastěji na postu stopera.

S jakými cíli přicházíš do FK Letohrad?

Co se týče týmového výkonu, tak bych rád , kdybychom drželi střed tabulky. U těch osobních cílů je prvotní zvyknout si na dospělý fotbal a hrát pravidelně.

Proč sis vybral náš klub ?

Hrálo v tom roli víc věcí, rodina, časově náročná práce a zároveň jsem chtěl hrát kvalitní soutěž. Dobrý bylo to, že pár kluků z Letohradu jsem znal a věděl jsem, že do klubu míří kluci, s kterými se taky znám. Hezky se to všechno sešlo a jsem rád, že jsem tady.

Jaký je tvůj fotbalový vzor ?

Steven Gerrard, když ještě hrál. Teď se mi líbí Cristiano Ronaldo a to jakým způsobem na sobě stále pracuje.

Při čem nejraději relaxuješ ?

Pohodlí domova s rodinou.

Autor :Ondřej Strnad

Text vložil: Hynek Miroslav

• 25.01.2020 12:00 | A muži | Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Letohrad - příprava- UMT Ústí n.O.
  • 01.02.2020 10:00 | A muži | Jiskra Litomyšl - FK Letohrad - příprava - UMT Litomyšl
  • 08.02.2020 09:00 | Bambíny | Halový turnaj v Letohradě -
  • 08.02.2020 16:00 | A muži | SK Hranice - FK Letohrad - příprava - UMT Ústí n.O.
  • 15.02.2020 09:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj ve Vamberku -