Aleš Zbudil a Ladislav Kundrt

Další domácí utkání:
FK Letohrad - SK Sparta Kutná Hora, 28.09.2019 od 16:00 hod

ALEŠ ZBUDIL ------------

,,Rozhodnout se, kde budu hrát bylo díky Rálimu a Štrásovi jednodušší, znám je odmalička ‘‘ Říká Aleš, kterému se už podařilo prosadit střelecky

Můžeš se nám krátce představit?

Přicházím z Náchoda, kde jsem působil půl roku a předtím jsem oblékal dres Litoměřicka. Hraji na pozici středního záložníka.

S jakými cíli přicházíš do FK Letohrad?

Přicházím s cílem nastupovat v základní sestavě a hrát atraktivní fotbal, který bude diváky bavit. Rád bych se prosazoval taky střelecky.

Proč sis vybral náš klub ?

Nabídek bylo více , ale v Letohradu jsem znal některé kluky plus jsem věděl , že do klubu míří Michal Strasser a Martin Ráliš, se kterými se znám od mala. Rozhodování proto bylo jednodušší.

Jaký je tvůj fotbalový vzor ?

Dnes už legenda Didier Drogba.

Při čem nejraději relaxuješ ?

Nejraději při filmu.

LADISLAV KUNDRT ---------------

,,Zvyknout si na dospělý fotbal a hrát střed tabulky‘‘S takovými cíli k nám přichází Láďa

Můžeš se nám krátce představit?

Přicházím z FC Hradec Králové U21 a hraju nejčastěji na postu stopera.

S jakými cíli přicházíš do FK Letohrad?

Co se týče týmového výkonu, tak bych rád , kdybychom drželi střed tabulky. U těch osobních cílů je prvotní zvyknout si na dospělý fotbal a hrát pravidelně.

Proč sis vybral náš klub ?

Hrálo v tom roli víc věcí, rodina, časově náročná práce a zároveň jsem chtěl hrát kvalitní soutěž. Dobrý bylo to, že pár kluků z Letohradu jsem znal a věděl jsem, že do klubu míří kluci, s kterými se taky znám. Hezky se to všechno sešlo a jsem rád, že jsem tady.

Jaký je tvůj fotbalový vzor ?

Steven Gerrard, když ještě hrál. Teď se mi líbí Cristiano Ronaldo a to jakým způsobem na sobě stále pracuje.

Při čem nejraději relaxuješ ?

Pohodlí domova s rodinou.

Autor :Ondřej Strnad

Text vložil: Hynek Miroslav

• 17.09.2019 13:00 | Starší elévové A | 1.předkolo Ondrašovka cup U11 - 2019/2020 -
  • 19.09.2019 13:00 | U13 - VP | 1.předkolo Ondrašovka cup 2019/2020 -