Kolín - Letohrad 0:1

FK Letohrad - FK Náchod, 04.04.2020 od 16:30 hod

Kolín - Letohrad 0:1 (0:0)

Sestavy
FK OEZ Letohrad
I. poločas: Kykal - Hynek, Kuchta, Rompotl, Gloziga - Kempf, Stejskal D., Vaniš, Hundák - Kočí, Stejskal M.
II. poločas: Kykal (60.Kasabov) - Hynek, Kuchta, Rompotl, Gloziga - Kvapil, Stejskal D., Vaniš, Hundák - Kočí (75. Svoboda), Stejskal M. (75. Fišer)

FK Mogul Kolín
I. poločas: ?ižinský - Kalivoda, Hendrych, Doseděl, Bláha - Frohna, Tlu?ho?, Majer, Mach - Što?ek, ?áp.
II. poločas: Hlavatý - Zahradník, Hendrych, Doseděl, Bláha - Süsser, Blažek, Javorek, Kmoch - Frohna, Fikejz

Branka: 55. Vaniš.

Poznámka: Text je p?evzat ze stránek FK Kolín.

Kolínští fotbalisté nesta?ili v dalším přípravném utkání na divizní Letohrad a podlehli mu 0:1. Byla to vůbec první porážka týmu v zimní přestávce.

A?koliv v anket? v?tšina ?tená?? t?chto stránek v??ila, že mužstvo projde celým přípravným obdobím bez porážky, nestalo se tak. "Lidé se prostě spletli," ?ekl s pousmáním kolínský kou? Stanislav Kocourek.

Jeho tým inkasoval už v 15. minutě. "To byl zase gól," povzdychl si Kocourek. "Bylo to hlavou, z velké dálky."

Domácí si pak vypracovali ?adu šancí, jenže srovnat krok nedokázali. Výsledkem snahy bylo jen nastřelené břevno a zma?ené možnosti Kmocha, Fikejze, Süssera, ?i Majera.

"První půle byla z naší strany hern? lepší. V té druhé jsme to prostřídali, p?i?emž n?které hráče jsem vid?l v akci poprvé," ?ekl Kocourek.

Text vložil: Roman Suchomel

Dobré utkání na přírodní trávě učastníka čfl.Při velké marodce(7hráčů mimo),vezeme dobrý výsledek

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod
  • 05.04.2020 09:30 | U13 - VP | FK Letohrad - TJ Sokol Moravany/Dašice