Český Brod - Letohrad 0:2

FK Šumperk - FK Letohrad - příprava - UMT Šumperk, 22.02.2020 od 10:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Sokol Libiš, 07.03.2020 od 14:30 hod

SK Český Brod - FK OEZ Letohrad 0 : 2 ( 0:1 )

Domácí: Klíma - Mrázek (56.Hucek), Ložek, Pa?ízek, Bláha - P.Kopecký, Böhm, Nekolný, M.Kopecký - Štefan?ík, Helmi Dali (78.Tomajko)

Hosté: Kykal - Peřina, Rompotl, Strasmeier, Vaniš - D.Stejskal, Kuchta, Valta, Hundák (46.Kempf) - M.Stejskal (63.Čada), Kočí (83.Gerža)

Branky: 34.D.Stejskal, 72.Vaniš

ŽK: Bláha, Pa?ízek, Böhm, Štefan?ík, Nekolný - Strasmeier, M.Stejskal

?K: 80.Nekolný

HR: Švanda Jan
AR: Kova?ík, Šecová

Průběh utkání: Zachra?ující se středo?eši, kteří nemají jasno o budoucnosti svého klubu na druhý tým tabulky nesta?ili. Od úvodních minutbyli hosté aktivnější a v koncovce nebezpečn?jší. Domácí předvedli dva tři ošemetné výpady, ale Kykal včasným vyb?hnutím nad?je na skórování utnul.
V 5.minutě odstartoval svoji střeleckou aktivitu D.Stejskal a jedovku z jeho prava?ky musel Klíma likvidovat nadvakrát. Po čtvrthodině hry Štefan?ík ve vápně uvolnil Nekolného Kykal však byl pozorný. Ve 21.minutě Klím?v výkop zpracoval Kuchta, následnou ránu srazili bránící hráči na roh. Další akci hostů režíroval kapitán Valta. Centrem našel M.Stejskala, který p?istr?il na lépe postaveného Strasmeiera, ovšem tutovka skončila uprostřed brány v nru?i gólmana. Ve 34.minutě Valta vypálil přesn? k levé tyči, Klíma vyrazil a na druhou střelu k opa?né tyči D.Stejskala už brankář futsalové reprezentace nesta?il. Rychlou odpověď po pokusu Böhma hasil u pravé brankové konstrukce Kykal. Před odchodem do kabin mohli hráči v modrobílých dresech náskok zvýraznit. Dlouhý nákop Kuchty se dostal k Rompotlovi, jenž si obhodil Pa?ízka tvá?í v tvá? Klímovi ovšem v koncovce zklamal.
I po přestávce se více hrálo na domácí polovin? hřiště. Kočí se elegantn? zbavil svých strážc? vystřelil přesn?, ale Klíma se překvapit nenechal.Jednu z mála šancí Českého Brodu zazdil Nekolný po náhrávce od Helmi Daliho. V 72.minutě Vaniš rozehrál rohový kop, narazil si míč a precizní střelou nedal Klímovi šanci. V záv?ru utkání zcela zbytečn? ujely nervy Nekolnému a po zbytečném ataku Kykala musel předčasně do kabin. FK OEZ tak opět vylepšil už tak skv?lou bilanci na hřištích soupeř? a nezbývá než v??it, že i v domácím bou?livém prostředí prolomí remízové výsledky a pot?ší diváky výhrou.

Text vložil: Roman Suchomel

Zasloužené vítězství nad nejneukázněnějším mužstvem v soutěži opět ukázalo,že se nám bohužel lépe hraje na hřištích soupeřů.Vítězství i dobrou hru potřebujeme také ukázat naším domácím divákům,jsme jim to dlužni.

• 20.02.2020 16:15 | U13 - VP | FK Letohrad - TJ Dlouhoňovice
  • 22.02.2020 08:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Libchavách -
  • 22.02.2020 10:00 | A muži | FK Šumperk - FK Letohrad - příprava - UMT Šumperk
  • 22.02.2020 11:00 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí - příprava - UMT Letohrad