Hlavní menu

Aktualita:

V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

TJ Svitavy - FK LETOHRAD z.s. B

Další utkání B muži:
PomezĂ­ - FK Letohrad, 22.04.2018 od 16.30 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - Přelouč, 29.04.2018 od 10.15 hod

Měli jsme na to, abychom ve Svitavách bodovali. Hra byla v první půli vyrovnaná, obě mužstva si vytvořila jednu velkou šanci.

TJ Svitavy – FK LETOHRAD z.s. B 2:0 ( 0 : 0 )

Fakta – branky :70. Veselský, 71. Čížek

Rozhodčí: Pešek (Chrudim).

ŽK : 0 : 4

Poločas: 0 : 0

Diváci: 90

Svitavy: Kavalír – Novák, Petrila (75. Frolo), R. Ehrenberger, D. Jukl – Válek (87. L. Jukl), Čížek, Chlup (66. Kroulík), Veselský – Ovad, Filip (82. Kubík).

Letohrad B: J. Ehrenberger – Janoušek, Kříž, Zach, Pokorný – Sita (56. pro zranění nedohrál), Lorenc, Švercl (51. Svoboda), Macháček – Lipenský, Černohous.

Zdeněk Vacek, trenér Letohradu B:Měli jsme na to, abychom ve Svitavách bodovali. Hra byla v první půli vyrovnaná, obě mužstva si vytvořila jednu velkou šanci. Domácí měli hodně starostí s naší organizovanou obranou, přes kterou nebyli schopní se dostat. K zápasu jsme ale odjeli z nějakých důvodů pouze s 12 hráči, v 55. minutě se nám dva zranili, takže jsme dohrávali v deseti. Svitavy nás přitlačily, z jednoho závaru daly gól. My jsme nakrátko vypadli z koncentrace, dostali jsme vzápětí druhý gól a pak už jsme na zvrat neměli. Myslím si, že kdybychom nedohrávali v deseti, tak bychom bodovali. Musíme se dát dohromady, což je teď prvořadé a soustředit se na příští utkání s Pardubičkami."

Text vložil: Admin

Rozpis utkání

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň