V sobotu 19.8.2017 se uskuteční na stadioně v Letohradě první mistrovské domácí utkání. Naši borci změří síly s celkem z Turnova. Výkop utkání je v 17,00 hod.

Letohrad B - Žamberk 0 : 3

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 6. Pavelka z pen., 8. Krejčík, 76. Franke.

Rozhodčí: Vaško (Hlinsko)

ŽK – 3 : 2

Diváci : 80

Poločas: 0 : 2

FK Letohrad, z.s. B: Moláček – Petráček, Zach (85. Pačínek), Stejskal, Uhlíř – Sita, Švercl, Lorenc, Slodičák – Dvořáček (70. Janoušek), Vágner (55. Hiller)

Žamberk : Martinovský – Trejtnar, Pavelka, Ulvr – Kos, Franke, Haupt (46. Rudolecký), Breda, Jírů (85. Kotyza) – Krejčík, Hrubý (81. Molnár).

V neděli dopoledne letohradská rezerva sehrála nešťastné utkání proti Žamberku. Z A mužstva nás posílil Stejskal a Lorenc. V 8. minutě utkání už bylo rozhodnuto. V 6. minutě zbytečná penalta 0 : 1, v 8. minutě nepokrytý hráč při rohu soupeře 0 : 2. Tak špatně jsme naposledy začali venku proti Pardubicím, ale to je jiný soupeř. Bohužel pak byla po zbytek utkání naše snaha o vyrovnání marná. S tímto výsledkem se při naší velice nízké produktivitě proměňování šancí sotva dá něco udělat. Hráli jsme, bojovali, měli šance ale ani snížit se nám nepodařilo. V 76. minutě přichází poslední úder znovu z rohu. Je to jasné Žamberk zaslouženě vítězí.

Linhart Milan, vedoucí mužstva Letohradu B: „ Škoda že jsme zaspali začátek utkání. Mohlo to být derby jako před rokem. „

Text vložil: Linhart Milan

• 26.08.2017 09:00 | Starší elévové A | AGRIA CUP 2017 - U11 - Fk Hradec Králové, FK Pardubice, Bohemians 1905,FK Pardubice,MFK Vítkovice,FC Spartak Trnava, AS Trenčín, 1.FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, MSK Žilina, 1.FK Příbram, Zaglebia Lubin, APMT Polska, TJ Lanškroun, FK Agria Choceň, MFK Chrudim, Rakow Czestochova
  • 03.09.2017 09:00 | Starší elévové A | Memoriál p.Vitka v Chocni U11 -