Hlavní menu

FK Letohrad B - České Heřmanice 2 : 1

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 24. Chládek, 33. Trnka – 3. Jirsák

Rozhodčí: TEPLÝ Radek.

ŽK – 3 : 1

ČK – 0 : 1

Diváci : 120

Poločas: 2 : 1

FK Letohrad, z.s. B: Vyšohlíd – Preclík, Vaníček,Procházka Filip,Smíšek – Hiller (90. Ševčík), Švercl (46.Peřina), Pokorný „K“, Chládek – Procházka Jakub (61.Filip), Trnka.

České Heřmanice: Kuta – Šmejdíř, Vomáčka (78.Černohorský), Brychta Michal (87.Pánek), Laštovka, Jirsák, Brychta Ondřej, Šplíchal „K“, Brychta Martin, Jílek (69.Kučera), Mach.

V neděli dopoledne letohradská rezerva přivítala lídra tabulky tým z Českých Heřmanic. Jak už jsem psal minule, je to ten tým který si 31× v řadě odnesl vítězství. Jsem rád, že o přerušení této neskutečné statistiky se postaralo B mužstvo Letohradu. Ale na začátku utkání to na to nevypadalo. Od třetí minuty, nepokrytý Jirsák, dostává do vedení tým z Českých Heřmanic. Hosté jsou lepší na míči a v kombinaci. Až v 24. minutě se Letohradu podaří kombinace a o vyrovnání se postaral Chládek. Za devět minut utkání po zaváhání hostujícího brankaře rozhoduje Trnka. Ale to v této chvíli ještě nikdo netuší. Do druhé půle domácí nastupují s odhodláním tento výsledek udržet. Hra se opticky vyrovnala ale musím sportovně napsat že hra hostí si zasloužila tu nejlepší známku. Zkušenost a sehranost. Nikdo se nedivil že mají za sebou takovou statistiku. V 76. minutě dostává červenou kartu, za hraní rukou v pokutovém území, hostující Šmejdíř. Domácí zahrávají pokutový kop , který by definitivně rozhodl. Vytahuje se hostující brankař a penaltu kryje. Utkání dostává nový náboj. Hosté střídají a valí se jeden centr za druhým do našeho vápna. Domácí nápor udrží i přes krátké prodloužení.

Domácí zaslouženě vítězí, ale jak už jsem psal, herně bylo lepší hostující mužstvo. Rozhodla jedna laciná chyba hostujícího brankaře a naopak výborný výkon domácího brankaře Vyšohlída. Soupeři kryl nejméně čtyři tutovky. Hrál se před rekordní návštěvou na B tým výborný fotbal. Za týden zajíždíme do Pomezí.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

Partneři