Hlavní menu

Letohrad B - Skuteč 5:1

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

FK OEZ Letohrad "B" - Skuteč 5:1 (4:1)

Sestava:
Jaroš - Hynek (83.Šťovíček), Melichar, Valta, Gloziga ( 73.Mikyska) - Peřina, Kvapil, Šponar (58.Barto?), Kail - Svoboda, Stejskal

Brnaky:
Stejskal 2x, vlastní 2X, Šponar

Žluté karty:
2:1

Divák?:
200

Rozhodčí:
Fryš (Opatovice)

V prvním poločase měli Letohradští území převahu, ale jako první šli do vedení hosté. Ve 12. minutě skóroval z pětadvaceti metrů střelou do šibenice Vodvárka. O dvě minuty později hlavičkoval po centru Glozigy Stejskal vedle. V 18. minutě si po centru Hynka srazil skutečský obránce míč do vlastní sítě - 1:1. Ve 27. minutě nap?áhl Šponar ze třiceti metrů a poslal Letohrad B do vedení. Za další dvě minuty střílel dvakrát Gloziga, ale míčil doprostřed skutečské brány. Ve 38. minutě po naráže?ce Glozigy s Kvapilem zvýšil Stejskal na 3:1. Ve 41. minutě zahrozili hosté, ale střelu Dostála vyrazil Jaroš na roh. V poslední minutě první půle po nádherném pasu Hynka postupoval sám na bránu hostí Stejskal a s p?ehledem dal čtvrtý gól domácích. Ve druhé půli domácí předvád?li festival zahozených šancí. V 54. minutě se po chyb? domácího gólmana s obránci dostali ke střele i hosté a trefili tyč. V 82. minutě po průniku Hynka si dezorientovaná obrana hostí dala druhou vlastní branku. V 87. minutě odmítl Stejskal hattrick, když trefil břevno po centru Valty.

Zdroj: www.denik.cz

Text vložil: Admin
Slovo trenéra

Od 1.minuty jsme soupeře napadali a nátlakovou hrou jsme si vytvářeli šance. Tento náš zaměr byl zbržděn nevídanou bombou z 25m skutečského záložníka. Po několika minutách jsme se dostali znovu ke své taktice a pokračovali v nátlakové hře, která byla korunována 4 pěknými brankami. Soupeř po vystřídání zraněného brankáře a dalších změnách v sestavě utkání dohrával s povinností. My jsme se snažili mít utkání pod kontrolou a zvyšit náskok, což se nám po několika neproměněných šancí podařilo. S hrou a nasazením hráčů jsem spokojen pouze v 1.poločase. V druhém poločase se projevily naše nedostatky, na kterých je nutné v další přípravě zapracovat, abychom uspěli v dalších zápasech letohradské juniorky. Zatím jsem s přístupem mladých hračů a pendlujícím hráčů spokojen. Jen tak se nám podaří zapojit do přípravy mladé perspektivní hráče.

 

Rozpis utkání

Partneři