Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK OEZ Letohrad – ŽSK Třemošnice 3:0 (1:0)

Další utkání U19 - KP:
SKP Slovan Moravská Třebová - FK Letohrad, 06.06.2020 od 14:30 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - SK Polička, 10.06.2020 od 18:00 hod

FK OEZ Letohrad – ŽSK Třemošnice 3:0 (1:0)

Branky:
33.,47. Matějíček, 53. Černaj

Sestava:
Lux – Černaj, Macek, Faltus M., Krejčí – Dušek, Dostál, Moravec (71. Kalát) – Matějíček (53. Dostálek), Ulbrich (81. Černohous), Matoulek (79. Kmošek)

Průběh utkání:
Domácí si připsali další vítězství hlavně díky střelecky disponovanému Matějíčkovi, který si svoji střeleckou formu z mladšího dorostu přenesl i mezi starší spoluhráče. Hosté se celý zápas soustředili na poctivou obranu a dokud měli dostatek sil, tak se jim tento záměr dařil. První velká příležitost přišla pro domácí ve 14.minutě, ve vápně byl faulován aktivní Matějíček a rozhodčí nařídil pokutový kop, ten zahrál Ulbrich, avšak orazítkoval jen břevno. To domácí na nějaký čas srazilo. Vysvobození přišlo ve 33. minutě, Dušek 2× vybojoval zdánlivě ztracený míč, který pak nádherně předložil Matějíčkovi a ten se nemýlil 1:0. Do konce poločasu pak ještě prověřili hostujícího brankáře Dušek a Moravec, ale brankou ani jedna akce neskončila.
Druhý poločas otevřela opět dvojice Dušek – Matějíček, první prošel do vápna, opět předložil Matějíčkovi a ten znovu zachoval v koncovce klid 2:0. Potom domácí borci začali hosty přehrávat a výsledkem bylo několik šancí. Nejprve Matoulek po Dostálově přihrávce nastřelil brankáře a hned vzápětí v 53.minutě Černaj hlavou po rohovém kopu upravil na 3:0 pro domácí. V 60.minutě se Matoulek proti brankáři neprosadil a stejně dopadl i Ulbrich v 63.minutě. V 75.minutě postupoval sám na brankáře Dušek, ale neproměnil a stejně dopadl i Ulbrich o chvilku později. Poslední šance zápasu měli v závěru utkání střídající Kmošek s Černohousem, ale ani jim se nevedlo.

Text vložil: Čada Michal

První poločas jsme se trápili, soupeř se soustředil na obranu a nás trošku srazila penalta, kterou jsme nedali. Naštěstí se prosadil Matějíček, který prokázal, že má na jaře dobrou střeleckou formu. Druhý poločas soupeř odpadl a je jen škoda, že jsme nedotáhli do konce některé další šance. Výsledek by potom mohl vypadat i jinak.

• 06.06.2020 09:00 | Starší elévové A | TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy -
  • 06.06.2020 14:30 | U19 - KP | SKP Slovan Moravská Třebová - FK Letohrad