9. kolo Krajská 1.A třída mužů 26.9. 2021 od 10:15 hod FK LETOHRAD B – SK Zámrsk . POZOR – přečtěte si podmínky pro vstup na stadion při utkáních ŘKČ

FK Viktoria Žižkov - FK OEZ

Další utkání U19 - KP:
FK Letohrad - FO Lanškroun, 25.09.2021 od 10:15 hod

FK Viktoria Žižkov – FK OEZ

FK Viktoria Žižkov – FK OEZ 2 : 0 ( 1 : 0 )

sestava: Satoria – Procházka,Bednář,Krejčí,Voleský – Lorenc (75.Strnad),Pokorný,Lukeš,Lukes (70.Dvořáček) – Matějíček,Kabourek (55.Lipenský)

V dalším kole dorostenecké divize zajížděli letohradští do Prahy,aby změřili své síly s týmem Žižkova.Za krásného počasí se hrálo poměrně zajímavé utkání,ve kterém po většinu času tahali za delší konec domácí. Úvodní minuty se odehrávaly spíše uprostřed hřiště bez větších šancí.Po úvodní čvrthodince začaly přicházet i šance.Nebezpečí hostům hrozilo hlavně z pravé strany žižkovských,ale šance vždy vyřešil Satoria nebo domácím pokazila radost přesnost ve finální fázi.Letohradští měli první náznak šance až ve 25.minutě,ale obrana domácích včas zasáhla.Po této příležitosti opět domácí přidali a zásluhou dobře sehraného rohového kopu se ujali vedení.Hosté nasledně kontrovali,ale domácí obránci vykopli míč na brankové čáře do bezpečí.Výsledkem 1:0 skončil první poločas. Druhý poločas již byl zcela v režii domácích hráčů.Hosté se sice snažili,ale převaha domácích byla znatelná.Práce s míčem v rychlosti a lepší fyzická připravenost to byly atributy,které rozhodly toto utkání.Domácí zaslouženě v 75.minutě zvýšili své vedení opět po rohovém kopu.Domácí si již dvoubrankové vedení bez větších potíží pohlídali. Letohradští sice nepředvedli uplně špatný výkon,ale fotbalové kvality byly jednoznačně na straně domácích a proto je výhra žižkovských naprosto zasloužená.

Text vložil: Dvořák František

• 25.09.2021 09:30 | U15 - VP | TJ Sokol Moravany/Dašice - FK Letohrad
  • 25.09.2021 10:00 | Bambíny | Fotbal Žichlinek - FK Letohrad, Jiskra UO, Sokol Libchavy
  • 25.09.2021 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - FO Lanškroun