FK Letohrad - TJ Sokol Libchavy, 19.10.2019 od 14:30 hod

FK Letohrad – TJ Sokol Libchavy 5:0 (1:0)

Sestava: Vyšohlíd – Schön, Janata (55.Faltejsek), Pávek, Vencl, Veselý (65.Krčmář), Slodičák, Kaplan (50.Šplíchal), Polzer (69.Kořínek), Borovička (58.Kadlec), Filip

Branky: 44., 52., 65. Filip, 62.Kadlec, 74.vlastní

Text vložil: Majvald Aleš
Slovo trenéra

Myslím, že jsme po celé utkání měli jasnou převahu a měli jsme ho pod kontrolou. Kdybychom v páté minutě vedli 3:0, tak by nikdo nemohl říct ani slovo. Bohužel jsme se trápili v koncovce a utkání na naši stranu zlomili až na přelomu poločasů. Poté už se utkání dohrávalo jako většina podzimních zápasů. Trošku mě mrzí, že nejsme víc hladoví i za rozhodnutého stavu a nechceme soupeře ještě víc dorazit.

Rozpis utkání

• 19.10.2019 09:00 | Starší elévové A | MFK Chrudim - SKP Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí,FK Spartak Choceň,FK Letohrad
  • 19.10.2019 09:00 | Mladší elévové A | MFK Chrudim - SKP Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí,FK Spartak Choceň,FK Letohrad
  • 19.10.2019 09:30 | U15 - VP | TJ Svitavy - FK Letohrad
  • 19.10.2019 11:15 | U13 - VP | TJ Svitavy - FK Letohrad
  • 19.10.2019 14:30 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Sokol Libchavy