2.kolo Zimní ligy U13 v Letohradě na UMT – 03.12.2022 od 9,00 – 11,30 a od 13,00–15,30

FK Orlickou : FK LETOHRAD 2 : 0 (1 : 0)

Další utkání týmu U19 - KP není naplánováno.

FK Orlickou : FK LETOHRAD 2 : 0 (1 : 0)

Sestava: Hubálek – Hauf , Brůna, Krejčí, Rozlílek, Adamec56.Marek) , Konečný, Fogl , Stejskal (46.Halbrštát), Javůrek (36.Šantruček) , Mlynář(46.Uhlíř)

FK Orlickou nás hostilo na umělé trávě a od první minuty nám ukazovalo kdo je je domácím týmem a kdo chce tento zápas vyhrát, byť měli doposavaď jedinou výhru v sezóně. Prvních deset minut nám soupeř takřka nepůjčil míč a hrálo se jen na naší polovině hřiště. Bylo jen otázkou času kdy dají domácí gól a z utkání si udělali, hlavně v prvním poločase, střelnici a plejádu zahazování šancí. Kdyby všechny šance proměnili byl by výsledek tak 15:0 , což dokazuje podprůměrný až katastrofální výkon, podtržený první střelou na branku až ve 33 minutě, druhá střela kolem 40 minuty a to bylo za první poločas vše ze strany našich borců. Na konci prvního poločasu byl zraněn Kuba Stejskal a to tak, že pro něj na hřiště přijela sanitka. Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako první až na chvíli zhruba mezi 25 –35 minutou kdy se naši hráči osmělili a třikrát zahrozili gólovými šancemi, ale bohužel, bez kýženého efektu gólu. S takovou produktivitou a takovým výkonem budeme v tabulce jen klesat, což je velká škoda, protože jsme byli už i čtvrtí a nyní až desátí ,ale hlavně předvedená hra, nasazení, souhra je čím dál horší a hráči působí dojmem jakoby hráli fotbal poprvé.

Text vložil: Radek Pavlík

• 03.12.2022 09:00 | U13 - VP | Zimní liga U13 v Letohradě - FK Letohrad, FC Rychnov nad Kněžnou, FO Lanškroun, Sokol Dolní Dobrouč, FC Jiskra 2009
  • 28.01.2023 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 v Lázních Bohdaneč -
  • 18.02.2023 13:00 | Starší elévové A | Zimní liga U11 v Letohradě - FK Letohrad, FC Jiskra 2009, TJ Opatov, SKP Slovan Moravská Třebová, TJ Vamberk/Rokytnice