Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK Přelouč - FK OEZ Letohrad 0:5

Další utkání U15 - VP:
FK Letohrad - SK Pardubičky, 07.06.2020 od 11:15 hod

Utkání třetího mužstva se druhým nenabídl vyrovnanou partii jak by se při pohledu na tabulku mohlo zdát.Osmnáctibodový rozdíl byl až příliš patrný a domácí předvedli až moc ustrašený výkon,když naši branku ohrozili pouze jednou…

FK Přelouč – FK OEZ Letohrad 0 : 5 (0:2)

Sestava: Satoria – Bednář (53.Černohorský), Macek, Faltus, Gello – Huška, Nastoupil, Krejčí, Lipenský – Lukeš (53.Prokopec), Pokorný (50.Kabourek)

Branky: 2× Lukeš, Nastoupil, Kabourek, Lipenský

Utkání třetího mužstva se druhým nenabídl vyrovnanou partii jak by se při pohledu na tabulku mohlo zdát. Osmnáctibodový rozdíl byl až příliš patrný a domácí předvedli až moc ustrašený výkon, když naši branku ohrozili pouze jednou a to až ve 44.minutě. Za krásného slunečného počasí jsme začali od první minuty plnit roli favorita. Proti hodně defenzivní taktice soupeře jsme se vypořádali kombinační hrou bez zbytečných ztrát míče a tím sebrali domácím šanci na úspěch v podobě rychlých brejků. Skóre otevřel v 18.minutě Lukeš, který dorazil tvrdou střelu Gella. V dalším průběhu hry byly vidět ze strany hostů pohledné akce, kterým bohužel scházelo přesnější a důraznější zakončení. To změnil ve 32.minutě Nastoupil,který proměnil rohový kop dvorního nahrávače tohoto zápasu, Hušky. Druhý poločas změnu sil na hrací ploše nepřinesl. A byli to opět hosté,kteří pohnuli stavem. Ve 39.minutě proměnil hlavou centr Hušky Lipenský a o deset minut později si na centr opět Hušky naběhl Lukeš a vstřelil svoji druhou branku v zápase.V 69.minutě skóre uzavřela souhra dvou střídajících hráčů, když Černohorský centroval a Kabourek konečně protrhl střelecké trápení v tomto zápase, když ještě před tím stačil nastřelit břevno a tyč domácí branky.

Příspěvek dodal: Dvořák František

Text vložil: Admin