10. kolo Fortuna Divize C 7.10. 2023 od 16:00 hod FK LETOHRAD – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

FK Kolín - FK OEZ Letohrad

Další utkání U15 - VP:
FK Letohrad - FO Lanškroun, 04.10.2023 od 16:00 hod

FK Kolín – FK OEZ Letohrad 6 : 0 ( 3 : 0 )

Sestava : Ordoš – Krejčí (27.min.Valenta), Švestka, Zach, Roček – Durna, Linhart, Janoušek,Prášil – Smetana (46.min. Veselý), Záleský

Průběh utkání : Hosté přijeli do Kolína jako mistři světa po vítězství doma nad Pardubicemi, ale odtud odjížděli s půl tuctovým debaklem. Přitom utkání nezačali špatně. Ve třetí minutě Záleský obchází posledního obránce domácích, ten ho ze zadu zastavuje klasickou „ kosou“, ale píšťalka rozhodčího zůstává němá !!! Záleský zůstává ležet v bolestech na zemi, ale rozhodčí hru nepřerušuje. V šesté minutě, po špatné přihrávce Linharta, domácí střílí první branku utkání. O tři minuty později mají možnost vyrovnat hosté z přímého kopu. Střelu Janouška z dvaceti metrů domácí brankář s námahou vytěsňuje nad břevno. Ve dvacáté minutě domácí střílí druhý gól, po špatné rozehrávce a následné chybě hostujících stoperů. Domácí hrají velmi důrazně (až za hranicí pravidel), dohrávají všechny souboje a to hostům dělá velké problémy. To se ukázalo i v třicáté první minutě, kdy Zach místo přihrávky z první domů drží míč o který v zápětí přichází a svou chybu řeší zatáhnutím za dres protihráče, ale už v pokutovém území. Pokutový kop domácí proměňují a zvyšují na tři nula. O přestávce došlo k povzbuzení hráčů, že není ještě nic ztracené (ať si vzpomenou na utkání se Svitavami) . Už ve druhé minutě druhého poločasu dělá chybu Ordoš. Vyráží míč přímo na kopačky soupeře, který bez problémů zvyšuje na čtyři nula do prázdné branky. O pět minut později zachraňuje hosty od další branky břevno. Hosté se sice snaží něco s výsledkem udělat, ale dobře a nekompromisně tvrdě hrající domácí je do žádné větší šance nepustí. Když už se hosté dostanou k blízkosti domácí branky, tak je hosté zastaví nedovoleným způsobem, který hlavní a ani pomezní rozhodčí raději nevidí !!! Mezi čtyřicátou pátou až čtyřicátou sedmou minutou dostávají hosté ještě dvě branky. U té první si domácí útočník udělal s třemi obránci a brankářem slalomovou dráhu. Letohradští hráči by se měli zamyslet nad dnešním výkonem.

Text vložil: Veselý Petr

• 04.10.2023 16:00 | U15 - VP | FK Letohrad - FO Lanškroun
  • 07.10.2023 13:00 | U19 - KP | SK Holice - FK Letohrad
  • 07.10.2023 16:00 | A muži | FK Letohrad - Jiskra Ústí nad Orlicí