4.kolo Krajského přeboru 2010 a ml. ve Vysokém Mýtě

Další utkání Mladší elévové A:
Halový turnaj U9 ve Vysokém Mýtě - , 15.12.2018 od 10:00 hod

Týmy : FK Letohrad – FO Lanškroun – FK Polička – SK Vysoké Mýto

FK Letohrad  – FO Lanškroun 5 : 3

Góly: Adamcová 3×, Vosecký, Třetina

FK Letohrad  – FK Polička 5 : 1

Góly: Krejsa 2×, Adamcová, Vosecký, Černohous

FK Letohrad  – SK Vysoké Mýto 3 : 1

Góly: Adamcová 2× , Peřina

Sestava: Jakub Třetina, Daniel Krejsa, Matouš Vosecký, Marek Peřina, Justýna Mikysková, Andryj Pantsulych, Lukáš Černohous a Veronika Adamcová.

Dnes jsme se za slunečného ,ale už chladnějšího počasí zúčastnili turnaje na pěkném stadiónu ve Vysokém Mýtě. První zápas jsme odehráli stejně jako minulý týden proti Lanškrounu. Opět se jednalo o vyrovnané utkání plné osobních soubojů. V bráně nás na začátku podržel Kuba a v útoku se začali prosazovat Dan s Veronikou, kde prvně jmenovaný nahrával a Veronika úspěšně zakončovala a nakonec jsme vyhráli 5:3. Ve druhém utkání jsme narazili na tým z Poličky a jednalo se o velmi urputný boj plný osobních soubojů, kde se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale naši střelci byli úspěšní v zakončení a vyhráli jsme 5:1. Na poslední utkání s domácím týmem nás opustil Jakub Třetina, který šel hrát za starší přípravku a na první poločas šel do brány Andryj. Naši borci útočili, ale neměli jsme štěstí v zakončení a domácí nás ohrožovali z rychlých brejků ,když jeden úspěšně zakončili a poprvé jsme na turnaji prohrávali 0:1. Hrálo se většinou na jednu bránu, ale produktivita byla mizerná a chvílemi se naši hráči pletli sami sobě v zakončení. V druhém poločase šel do branky Dan Krejsa a na konec zápasu si nasadila brankářské rukavice i Verča, která spolu s Márou rozhodla o našem vítezství 3:1. Za celý turnaj bych pochválil hlavně Matouše Voseckého, který odehrál skvělý turnaj a byl oporou zadních řad odkud řídil naše útočná snažení a i celé mužstvo má pochvalu. Poděkování patří také skvělým a hlasitým fanouškům z řad rodičů. Příští týden už podruhé ,opět domácí turnaj v Letohradě v neděli 7. 10. Krejsa / Mikyska .

Text vložil: Radek Pavlík

• 15.12.2018 10:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 ve Vysokém Mýtě -
  • 15.12.2018 13:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11/U10 v Holicích -
  • 16.12.2018 09:00 | Bambíny | Halový turnaj U7 v Letohradě -