15.kolo Divize C 16.11.2019 od 13,30 FK LETOHRAD – FC Hlinsko

FK Letohrad - FC Hlinsko, 16.11.2019 od 13:30 hod

FK OEZ Letohrad – TJ SAN-JV Šumperk 0:2 (0:0)

Sestava Letohradu:

Kykal(46.Finke) – Macháček, Strasmeier, Macek, Moník – Nadrchal (46.Kail), Řehák, Bíro, Konečný- Nágl(75. Kabourek) , Kabourek(46.Štěpán)

Branky :55.79. – Pobudský

Letohrad předvedl v Lichkově proti diviznímu soupeřim, který je od letošní sezony farmou Olomoucké Sigmy prvním poločase snaživý výkon.Velkou překážkou pro oba týmy byl ale nerovný terén.Obě mužstva si vytvořila střelecké příležitosti, které ale ani jedno mužstvo nedokázalo využít.Ve druhém poločase hosté ze Šumperka byli lepším týmem a střelec Pobudský dokázal využít zaváhání letohradských hráčů.

Další přípravné utkání se hraje 23.7. v Červené Vodě od 17,30 hodin se Zábřehem .

Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

Šumperk se zde představil v dobrém světle, byl pohyblivější a nebezpečnější. Chyběla mi větší vůle se porvat s nepříznivým vývojem. Na můj vkus bylo v naší hře moc alibismu, zejména ve druhém poločase.