Hlavní menu

Aktualita:

Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK OEZ Letohrad – TJ SAN-JV Šumperk

Další utkání A muži:
FK Čáslav - FK Letohrad, 31.05.2020 od 17:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

FK OEZ Letohrad – TJ SAN-JV Šumperk 0:2 (0:0)

Sestava Letohradu:

Kykal(46.Finke) – Macháček, Strasmeier, Macek, Moník – Nadrchal (46.Kail), Řehák, Bíro, Konečný- Nágl(75. Kabourek) , Kabourek(46.Štěpán)

Branky :55.79. – Pobudský

Letohrad předvedl v Lichkově proti diviznímu soupeřim, který je od letošní sezony farmou Olomoucké Sigmy prvním poločase snaživý výkon.Velkou překážkou pro oba týmy byl ale nerovný terén.Obě mužstva si vytvořila střelecké příležitosti, které ale ani jedno mužstvo nedokázalo využít.Ve druhém poločase hosté ze Šumperka byli lepším týmem a střelec Pobudský dokázal využít zaváhání letohradských hráčů.

Další přípravné utkání se hraje 23.7. v Červené Vodě od 17,30 hodin se Zábřehem .

Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

Šumperk se zde představil v dobrém světle, byl pohyblivější a nebezpečnější. Chyběla mi větší vůle se porvat s nepříznivým vývojem. Na můj vkus bylo v naší hře moc alibismu, zejména ve druhém poločase.

Rozpis utkání

• 30.05.2020 09:00 | Starší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 09:00 | Mladší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - SK Pardubičky
  • 30.05.2020 13:00 | Starší elévové A | Landek cup 2020 pro U11 -
  • 30.05.2020 17:00 | B muži | TJ Sokol Libchavy - FK Letohrad